29 травня — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

Дата: 29.05.2021 08:00

Це професійне свято об’єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Адже не можна уявити існування людського суспільства без книг, газет, журналів. Друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації.

Світовий досвід свідчить, що й в період розвитку інформаційних технологій, комп’ютеризації суспільства жоден із сучасних видів інформації не здатен замінити книгу або навіть конкурувати з нею.

Ваша праця і справді є суспільно необхідною, бо серед розмаїття джерел інформації друкована продукція залишається найпоширенішою і найдоступнішою.

Бажаю працівникам галузі успіхів у реалізації всіх задумів, міцного здоров’я, творчого завзяття, миру та злагоди!

Міський голова Інна Бойко