29 травня — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

Дата: 29.05.2021 08:00

Фото без описуЦе професійне свято об’єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Адже не можна уявити існування людського суспільства без книг, газет, журналів. Друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації.

Світовий досвід свідчить, що й в період розвитку інформаційних технологій, комп’ютеризації суспільства жоден із сучасних видів інформації не здатен замінити книгу або навіть конкурувати з нею.

Ваша праця і справді є суспільно необхідною, бо серед розмаїття джерел інформації друкована продукція залишається найпоширенішою і найдоступнішою.

Бажаю працівникам галузі успіхів у реалізації всіх задумів, міцного здоров’я, творчого завзяття, миру та злагоди!

Міський голова Інна Бойко