День боротьби з палінням

Дата: 26.05.2021 08:22

З метою формування здорового способу життя у неповнолітніх та осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку  Снігурівського районного сектору, було проведено захід на передодні Всесвітнього Дня боротьби з палінням, під час якого учасникам було продемонстровано ролик щодо шкоди тютюну та його впливу на організм людини, адже основними причинами смертності, пов’язаними із тютюнопалінням, є серцево-судинні захворювання, захворювання органів дихання, рак легенів, інші види раку. Відповідно до даних ВООЗ близько 70% смертей, пов’язаних із тютюном, сталися з особами віком від 35 до 69 років, а це означає, що кожен померлий у цій віковій групі втратив у середньому 19 років життя.

Фото без опису

Крім того, клієнтів пробації було ознайомлено з положеннями  ст.175-1 КУпАП про куріння тютюнових виробів у заборонених місцях та видами адміністративних стягнень за порушення вимог даного законодавства.