Вітаємо з перемогою педагогів Снігурівського ЗДО №1!

Дата: 27.05.2021 13:29

Фото без описуСнігурівський заклад дошкільної освіти №1 прийняв участь  в конкурсі, який проводив ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ.   Серед 100 найкращих ЗДО України у загальному заліку ЛАЙТ-КОНКУРСУ 2021 року «Найкраща групова кімната» та «Найкращий логопедичний кабінет», педагоги достойно презентували рідний заклад, проявивши майстерність,  творчість у  естетичному оформленні і створенні навчальних осередків та  посіли 3-ті  і 4-те почесні місця,  нагородженні грамотами.

«Вітаємо педагогів Стецик Ірину Миколаївну, Левченко Юлію Валеріївну, Шойко Вікторію Павлівну, Полупан Лілію Олександрівну, Духняк Валентину Анатоліївну, бажаємо їм нових педагогічних звершень та творчої наснаги», – зазначила міський голова Інна Бойко