Комунальники замінили майже півкілометра водопроводу в місті Снігурівка

Дата: 27.05.2021 15:41

Фото без описуПротягом травня працівники комунального підприємства «Снігурівський комунальник» провели повну заміну водопровідної мережі по вулицям Волошкова та 412-ї Дивізії у місті Снігурівка. Загальна довжина заміненого водогону по цим двом вулицям склала 450 метрів.

«Довгий період часу мешканці цих двох вулиць відчували масу незручностей, оскільки люди були вимушені користуватися гідрофорами або набирати воду в басини через низький тиск у водомережі. Бувало, що води і взагалі не було. По вулиці Волошковій було проведено повну заміну старих труб водогону на нові. По вулиці 412-ї Дивізії взагалі була відсутня магістральна труба і водомережі до даних абонентів були прокладені через городи з сусідньої вулиці. Тому, було прийнято рішення прокласти окрему магістральну трубу, аби покращити ситуацію з водопостачанням у мешканців даної вулиці», – прокоментував начальник КП «Снігурівський комунальник» Олександр Парфелюк.