Обговорили цілі і задачі волонтерського руху в умовах пандемії COVID-19

Дата: 28.05.2021 17:53

Фото без описуУ п’ятницю, 28 травня 2021 року, в приміщенні Євгенівської бібліотеки в рамках реалізації спільного проекту ГО «ВІВАТ» з Снігурівською міською радою, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою, «Допоможемо. Підтримаємо. Пошиємо: підтримка закладів охорони здоров'я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття одноразових захисних халатів, постільної білизни та подушок» відбулося чергове засідання робочої групи.

У засіданні брали участь керівник проекту Т.Дирда, головний спеціаліст сектору енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій О.Лєвшова, сімейний лікар КНП «Снігурівська міська лікарня» І.Шаповалов та психолог ЗДО №7 Т.Широка.

Учасники засідання обговорили питання організації волонтерського руху під час пандемії та провели тренінг «Цілі і задачі волонтерського руху в умовах пандемії COVID-19».