Порядок оформлення та видачі кредиту в СКФГО «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»

Дата: 26.05.2021 17:22

Порядок оформлення та видачі кредиту в

(адреса: м. Миколаїв, вул. Робоча 2-А, тел. (0512) 56-34-22, e-mail: skfgo.mk@ukr.net).????

??Кредит надається відповідно до Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення "Власний дім" на 2018-2023 роки, яка затверджена рішенням сесії обласної ради від 12.10.2017 № 23 (зі змінами від 25.09.2020 № 3).

Напрямами реалізації Програми є надання довгострокових пільгових кредитів (3% річних) жителям сільської місцевості на:

- будівництво житлових будинків – 400,0 тис. грн.;

- добудову, реконструкцію житлових будинків – 250,0 тис. грн.;

- придбання готового житла (квартир) – 300,0 тис. грн.;

- спорудження інженерних мереж (газифікація, електроопалення та водопостачання) – 100,0 тис. грн.;

- заходи з енергозбереження (утеплення зовнішніх фасадів, теплова ізоляція покрівель та підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків) – 150,0 тис. грн.

????Придбання житла

1. Зібрати необхідний пакет документів.

2. Надіслати його до Фонду на електронну адресу: skfgo.mk@ukr.net, обов’язково вказавши контактний номер телефону.

3. Після перевірки документів прибути до Фонду разом з продавцем.

4. Продавець у Фонді отримує гарантій лист про перерахування на його особистий рахунок суми кредиту отриманої позичальником.

5. Укласти в установленому порядку договору купівлі-продажу житла з відстрочкою платежу.

6. Позичальнику самостійно прибути до Фонду для надання нотаріально посвідченої копії договору купівлі-продажу та укладання кредитного договору.

7. Фонд перераховує кошти на розрахунковий рахунок продавця.

Для забезпечення повернення кредиту оформлюється договір поруки або договір іпотеки, посвідчений нотаріусом (витрати на укладання договору іпотеки покладаються на позичальника).

Фінансування договорів здійснюється в порядку черговості укладення та по мірі надходження коштів на рахунки Фонду.

????Будівництво, добудова, реконструкція житла,

спорудження інженерних мереж,

заходи з енергозбереження

1. Зібрати необхідний пакет документів.

3. Після перевірки документів прибути до Фонду та надати повний пакет документів.

4. Представник Фонду виїжджає на місце для проведення обстеження на будівельному майданчику до початку будівництва. Обстеження проводиться за участю представників Фонду, органів місцевого самоврядування та безпосередньо позичальника.

5. За результатами обстеження укладається кредитний договір на всю суму кредиту.

6. Надається аванс у розмірі до 30 % від суми кредиту та подальше фінансування здійснюється поетапно (чотири етапи) згідно з графіком будівництва по мірі виконання робіт. Кошти перераховуються на розрахунковий рахунок позичальника.