Шановні працівники водного господарства Снігурівщини!

Дата: 06.06.2021 08:00

Фото без описуЩороку у першу неділю червня ви відзначаєте своє професійне свято – День працівників водного господарства та День меліоратора.

Відзначаючи ваш вагомий внесок у розвиток водного господарства і  меліорації земель, приміть слова подяки й пошани за професіоналізм та плідну працю, спрямовану на вирішення питань, пов’язаних з використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів нашого краю.

Переконана, що ваш багатий досвід та вірність обов'язку й надалі будуть запорукою ефективної роботи водогосподарського комплексу.

Зичу вам міцного здоров'я, родинного затишку, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці!

Міський голова Інна Бойко