Шановні журналісти Снігурівщини!

Дата: 06.06.2021 08:05

Фото без описуВітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Ця дата є чудовою нагодою вкотре засвідчити вам свою повагу за непросту, але таку потрібну для всіх нас працю.

Тими людьми, які обрали для себе фах журналістики, можна тільки захоплюватися. Це особлива, не схожа на інших когорта інтелектуалів із широким кругозором, які завжди тримають руку на пульсі життя і не рахуються з власним часом, намагаючись оперативно задовольнити інформаційні запити населення.

Усім, для кого журналістика – це професія, покликання життя чи громадська позиція – бажаю свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення! Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Міський голова Інна Бойко