Дітям радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!

Дата: 02.06.2021 08:35

Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей у Снігурівському історико – краєзнавчому музеї з учнями ЗОШ №4 ( класоводи Гуран Л.Г. і Козак Л.С.) проведено розважальну програму: « Дітям радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта».

Свято всіх дітей – одне з найстаріших Міжнародних свят. Рішення про його проведення прийняла Міжнародна демократична федерація у листопаді 1949 року. Перший день захисту дітей відзначили у 1950 році. Підтримала цю ідею Організація Об’єднаних націй і проголосила захист прав,життя та здоров’я дітей одним із пріоритетів своєї діяльності. Свято дитинства відзначають в Україні з 1998 року.