Вітаємо Котко Андрія з потрійною перемогою!

Дата: 02.06.2021 16:29

Нещодавно на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник - 2021».

Фото без опису

Приємно, що вихованець гуртка «Друзі природи», учень 5 класу Котко Андрій посів почесне ІІ місце. У цьому навчальному році Андрій вже тричі перемагає у конкурсах найвищого рівня. І цього разу він гідно захистив власні науково-дослідницькі проєкти та посів перші місця у Всеукраїнському етапі конкурсу «Юний дослідник - 2020» та у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань - 2021».

"Щиро вітаємо Андрія та наукового керівника, вчителя біології Александрову Ірину Григорівну! Любов до природи рідного краю разом із здібністю, допитливістю та цілеспрямованістю юного дослідника - дає свої плоди! Так тримати! Бажаємо подальших успіхів у вивченні та збереженні навколишнього середовища!", - відзначила міський голова Інна Бойко.