Народний чоловічий ансамбль «Козацький передзвін» взяв участь у мистецькій акції «Гімн України» на Соборній площі у Миколаєві

Дата: 07.06.2021 12:43

5 червня, з метою відзначення в Миколаївській області Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України, у Миколаєві на Соборній площі відбулася мистецька акція «Гімн України» у форматі флешмобу. В акції взяло участь майже 1000 учасників з усієї області, зокрема, професійні, учбові та аматорські колективи територіальних громад Миколаївщини.

Фото без опису

Честь представити у цьому проекті Снігурівську міську громаду випала неодноразовому переможцю обласних конкурсів народному чоловічому ансамблю «Козацький передзвін» (керівник Петро Дмитрик). Наші козаки – найкращі!

Слід зазначити, що під час проведення флешмобу проводилася відеозйомка, яка буде використана у фільмі, присвяченому 30-річчю незалежності України, що транслюватиметься на всеукраїнських телевізійних каналах.

Учасники колективів були вдягнуті в концертні українські національні костюми.