Щира подяка благодійникам

Дата: 08.06.2021 16:52

Фото без описуСнігурівська міська рада висловлює щирі слова подяки члену виконкому міської ради, директору ТОВ «Пономар» Василю Гальовичу та агроному ТОВ «Пономар» Ігорю Рощенко за наданий посадковий матеріал квітів.

Василем Гальовичем та Ігорем Рощенко було вирощено близько 5000 саджанців петуній, які були передані в КП «Снігурівський благоустрій» для упорядкування міських клумб та найближчим часом будуть передані до старостинських округів для упорядкування клумб в населених пунктах громади.

«Велика подяка за небайдужість. Тепер ці гарні квіти майорітимуть на клумбах в населених пунктах нашої громади, милуватимуть очі, зігріватимуть душі та додаватимуть оптимізму і радості нашим мешканцям», – зазначила міський голова Інна Бойко.