Обговорили створення сімейних ферм

Дата: 14.06.2021 13:26

Фото без описуДнями на території Нововасилівського та Афанасіївського старостинських округів відбулася зустріч з представниками Укрмілкінвест щодо участі у проекті створення сімейних молочних ферм.

Менеджер компанії Вітренко Олександр та завідувач сектора економічного розвитку, агропромислового комплексу,  торгівлі та оподаткування Снігурівської міської ради Наталія Суслєганова  розповіли простий алгоритм по створенню сімейної молочної ферми, надання інвестицій та підтримку в межах проекту.

Даний проект спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм.

Все, що потрібно для участі у проекті:

- бажання родини,

- наявність приміщення для утримання ВРХ або земельної ділянки для будівництва ферми,

- бажано мати досвід для утримання корів, мінімальний набір с/г техніки, та землю для вирощування кормів.

Вичерпну інформацію можна отримати за посиланням https://smf.org.ua/