Сьогодні Снігурівська дитяча школа мистецтв відзначає 60-ти річний ювілей з дня заснування!

Дата: 14.06.2021 08:04

Шановний колектив та учні дитячої школи мистецтв!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди ювілейного дня заснування закладу.

Нехай викладацькому складу сторицею повертається добро, яке вони щодня дарують дітям, а в учнів ніколи не згасає енергія досягати бажаних результатів. Любіть свою справу, вболівайте за успіхи інших, шануйте все українське, плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики.

Хай джерело людської вдячності за вашу кропітку працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.

Міський голова Інна Бойко