Вітання Снігурівського міського голови Інни Бойко з Днем Святої Трійці

Дата: 20.06.2021 07:30

Шановні снігурівчани!

Фото без описуДень Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.

Віримо, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Зичу всім добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу українську землю.

Міський голова Інна Бойко