Вічна пам’ять!

Дата: 16.06.2021 11:48

Фото без описуНа 57-му році в розквіті життєвих сил пішов із життя керівник авіа- та ракетомодельного гуртка Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва Борисов Олександр Анатолійович.

Колектив Снігурівської міської ради глибоко сумує з приводу передчасної смерті Олександра Анатолійовича і висловлює щире співчуття близьким і рідним покійного. Світла пам'ять про цю добру людину назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило з ним працювати дружити та спілкуватися.

Ми не в змозі змінити обставини. Лише просимо Бога дати сил рідним і близьким перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне.

Вічний спокій його душі.