З Днем медичного працівника!

Дата: 20.06.2021 08:05

Фото без описуШановні медпрацівники та ветерани медицини Снігурівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших! Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як милосердя, гуманність, благородність душі й високий професіоналізм!

Зі словами вдячності звертаємося до наших дорогих ветеранів, які свої знання, досвід і теплоту свого серця віддали служінню людям.

Вітаємо всіх працівників медичної галузі нашої громади з професійним святом та висловлюємо подяку за щоденну сумлінну працю. Нехай і надалі ваші невтомні руки дарують людям здоров’я. Щиро бажаємо міцного здоров'я, завзяття, витримки, наснаги на добрі справи та гарного настрою!

Зі святом! Щастя усім вам і добра!

Директор КНП «Снігурівська міська лікарня»

Денис Желнарський

Директор КНП «Снігурівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Павло Соловйов