Снігурівчани здобули відразу дві перемоги на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пісенний драйв 2021»!

Дата: 20.06.2021 21:55

Фото без опису17-20 червня в м.Очаків відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Пісенний драйв 2021», в якому брали участь вокальні колективи з усіх куточків України. в тому числі зі Снігурівщини.

Народний чоловічий ансамбль «Козацький передзвін» (керівник Петро Іванович Дмитрик) отримав найвищу нагороду – Гран-прі!

Вокальний дует «Адажіо» (Олександр Гищак та Дар’я Гищак) зайняв І місце.

«Щиро вітаємо наших земляків з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій! Співайте, й надалі радуйте глядачів неповторною красою пісень! Плекайте цю любов до вокального мистецтва і нехай ваші талант та енергія і надалі хвилюють серця вдячних шанувальників!», – зазначила міський голова Інна Бойко.

Фото без описуФестиваль-конкурс проводиться з метою розвитку та популяризації вокального мистецтва, відкриття нових імен талановитих виконавців, композиторів і поетів, підвищення виконавської майстерності конкурсантів, збагачення репертуару, обміну досвідом.