Увага! Зміни до конкурсу!

Дата: 22.06.2021 08:16

Від 16 червня 2021 року № 175-к

м. Снігурівка

Про внесення змін до Додатку 1

розпорядження міського голови

від 27.05.2021 року № 165-к

Відповідно до п. 10, 19,  20  ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року № 291,  рішення ХІV позачергової сесії міської ради 7 скликання від 07.08.2020 р. № 8 «Про  затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Снігурівської міської ради»:

1. Продовжити термін подачі претендентами на заміщення вакантної посади директора Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Миколаївської області документів на 10 календарних днів та внести зміни в Додаток 1 до розпорядження міського голови від 27.05.2021 року № 165-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Миколаївської області», а саме позицію «Етапи проведення конкурсного відбору» змінити та викласти у такій редакції:

Етапи проведення конкурсного відбору

1. Подача претендентами документів по 25 червня 2021 року.

2.  Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше  02 липня 2021 року.

3. Засідання конкурсної комісії  06 липня  2021 рокускладання кваліфікаційного іспиту претендентами на посаду за напрямками:

- знання законодавства у сфері загальної середньої освіти (письмове тестування);

-   вирішення ситуаційного завдання (письмово);

- публічна та відкрита презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

4. Оголошення висновку щодо результатів конкурсного відбору – до 07 липня  2021 року.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                               Інна БОЙКО