УДКСУ інформує

Дата: 23.06.2021 08:45

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  доводить до відома та врахування в роботі наказ Державної казначейської служби України від 06.05.2021 № 116 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» яким передбачено відкриття рахунків за балансовим 3143 по ККД 00008754 «Повернення допомоги суб»єктами господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації або стихійного лиха, за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету» по загальному, спеціальному фондам, а також для погашення пені.

У разі прийняття рішення сесії відповідної ради щодо повернення допомоги суб»єктам господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації або стихійного лиха, виданої за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету, фінансовому відділу необхідно звернутися до Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області про відкриття рахунків за ККД 00008754.  В листі – зверненні фінансового відділу повинна бути зазначена інформація, щодо прийнятого рішення сесії ( номер і дата) та фонд, за яким буде здійснюватися повернення.