Шановні держслужбовці Снігурівщини!

Дата: 23.06.2021 13:48

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем державної служби!

Ваш внесок у становлення та розвиток незалежної Української держави є безцінним. Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому.

Нехай і надалі  ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України, підвищенню добробуту громадян.

Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні вашого почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу!

Міський голова Інна Бойко