Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів Снігурівської міської ради

Дата: 25.06.2021 13:43

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі наказ Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 вересня 2012 року за № 1569/21881  у редакції змін внесених наказом Міністерства фінансів України від  19.04.2021 № 222 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 червня 2021 р. №797/36419. Зміни стосуються усіх додатків до вищезазначеного Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, а саме змінено  «(ініціали,прізвище)» замінено словами на  «(Власне ім”я, ПРІЗВИЩЕ)» .

Додаток 26 замінено на додаток 25  «Довідка про надходження у натуральній формі» в який  також внесені зміни « Код та найменування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету »- виключити.

Додаток 30 замінено на додаток 29 «РОЗПОРЯДЖЕННЯ про виділення коштів загального (спеціального ) фонду місцевих бюджетів з рахунка №_» .