В Галаганівці відбувся обласний семінар з охорони нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини

Дата: 25.06.2021 19:55

Фото без опису24 червня  2021 року у с.Галаганівка пройшов обласний семінар з питань охорони нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини за участю спеціалістів Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, науковців Миколаївщини та відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради. В приміщенні Галаганівського сільського клубу філії Снігурівського Будинку культури були розглянуті питання традиційної побутової культури населення Степового Побужжя, використання об’єктів нематеріальної культурної спадщини для створення туристичної привабливості регіону та співпраця з музеями, як запорука успішної діяльності у вивченні та популяризації нематеріальної культурної спадщини регіону.

У стінах унікального Галаганівського історико-етнографічного музею, з можливістю поєднати корисне і приємне, екскурсоводом Аксенією Біляченко була проведена екскурсія та було познайомлено з гастрономічними традиціями мальовничого села Галаганівка.