Учні Снігурівської дитячої школи мистецтв стали лауреатами І ступеня Міжнародного фестивалю «New Generetion Music Festival»

Дата: 29.06.2021 21:11

Фото без опису26 червня в Харкові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «New Generetion Music Festival». Вітаємо з перемогою дует у складі Літвінової Діани та Заєць Валерії (клас викладача Кравець О.Б., концертмейстер Мись С.Л.). Учениці Снігурівської дитячої школи мистецтв отримали Диплом лауреатів І ступеня в номінації інструментальний жанр (скрипка).

«Вітаємо учнів та їх викладачів з високою відзнакою! Бажаємо дівчатам подальших успіхів та досягнення нових творчих вершин! Пишаємося нашими переможцями!», – зазначила міський голова Інна Бойко.