4 липня – День Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 08:00

Шановні працівники Снігурівського відділення поліції!

Фото без описуСердечно вітаю вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

Глибоко переконана, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі й перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту Українського народу, захищатимуть інтереси держави від протиправних посягань.

У День Національної поліції бажаю всім вам міцної віри у своє покликання і у свою Батьківщину, здоров’я, благополуччя й процвітання.

Дякую за вашу нелегку працю, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу!

Міський голова Інна Бойко