Керівники гуртків Снігурівського БТДЮ стали учасниками Міжнародної конференції «Система підготовки педагогів позашкільної освіти у сучасних умовах»

Дата: 06.07.2021 18:54

Фото без описуПедагоги Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівської міської ради Миколаївської області активно беруть участь у семінарах та конференціях від Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Ось і цього разу наші керівники гуртків стали учасниками Міжнародної конференції «Система підготовки педагогів позашкільної освіти у сучасних умовах» до 30-річчя Незалежності України: 30.06.2021

International conference «Teachers Training System for After-School Education in Modern Conditions» 30th Anniversary of Ukraine's independence та отримали сертифікати учасників.

Дякуємо лекторам та організаторам конференції за їх плідну працю, за цікаві насичені виступи й доповіді, за активну підтримку Позашкільної освіти вцілому!!!

Ми пишаємося, що є частинкою Позашкілля!!!