У міській раді формують пропозиції щодо розподілу у 2021 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам

Дата: 13.07.2021 11:28

Фото без описуУ понеділок, 12 липня 2021 року, за участі заступника міського голови Світлани Голдун відбулося засідання комісії з формування  пропозицій щодо розподілу у 2021 році  коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Розпочинаючи засідання, начальник Служби у справах дітей міської ради Іванна Наріжня доповіла присутнім, що у Державному бюджеті України на 2021 рік передбачено субвенцію, кошти якої призначені для сприяння реалізації прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, після досягненнями ними шістнадцяти років, осіб з їх числа на гідні умови самостійного життя шляхом забезпечення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування фінансовими ресурсами для придбання житла для окремої категорії. За інформацією Іванни Наріжньої, на квартирному обліку громадян, які користуються правом позачергово одержання жилих приміщень при виконавчому комітеті Снігурівської міської ради  перебуває 98 осіб: з правовим статусом у віці від 16 до 23 років – 66 осіб, у віці від 24 до 35 років – 32 особи.

Відповідно до розрахунку, передбаченого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року №615 “Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків” та наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 20.05.2021 р. №119 “Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України”, загальна потреба в коштах для виплати грошової компенсації вказаним категоріям становить  38414927,20 грн.

На підставі поданих списків територіальними громадами, регіональна комісія при Миколаївській обласній державній адміністрації формує загальнообласний список квартирного обліку громадян.

Після обговорення члени комісії затвердили загальний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку виконавчого комітету Снігурівської міської ради  та список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа для виплати грошової компенсації та направити дані списки на розгляд регіональної комісії при ОДА.