На Снігурівщині невдовзі має розпочатися будівництво мосту через річку Інгулець

Дата: 15.07.2021 20:03

Фото без описуЗа інформацією порталу «Держзакупівлі.онлайн» нещодавно завершилися тендерні процедури по проекту «Будівництво мостового переходу (автодорожній міст) через р.Інгулець на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне, км 1+977, Снігурівський район, Миколаївська область», в яких переможцем стала корпорація «ПЛАНЕТА-ВЕСТ». 13 липня 2021 року відбулося підписання договору між переможцем торгів та замовником – ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області», яка є балансоутримувачем автодороги О151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне та Василівського понтонного мосту.

«З нетерпінням чекаємо початку будівельних робіт. Теперішній Василівський понтонний міст у зв’язку зі значним фізичним зносом по кілька разів на рік приносив чимало клопоту як місцевій владі, так і мешканцям навколишніх сіл. Зовсім скоро, на місці старого мосту з’явиться новий міцний бетонний міст, який вірою і правдою має служити громаді», – зазначив перший заступник Снігурівського міського голови Андрій Гищак.

Загальна вартість робіт з будівництва мосту складає 32 331 577.00 грн. Крім того, вищезазначеним проектом передбачено облаштування під’їзних шляхів до мосту. Згідно договору, підрядна організація має завершити роботи з будівництва до кінця 2022 року.