Вітаємо  хліборобів  Снігурівської територіальної громади, які перетнули 50-тисячний рубіж по намолоту зерна ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2021 року!

Дата: 16.07.2021 16:36

Станом на 16 липня 2021 року за оперативними даними, сільгоспвиробниками Снігурівської громади намолочено  50,1 тис. тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2021 року. Зібрана площа становить 11,2 тис. га, середня врожайність ранніх зернових культур – 43,3 центнера з гектара, в тому числі озимої пшениці – 45,7цн/га, озимого ячменю – 43,8 цн/га, ярого ячменю – 35,4 цн/га, гороху – 25 цн/га.

Щиро бажаємо хліборобам  громади успішного завершення жнив, високих досягнень та добрих врожаїв!  Нехай і надалі колосяться ниви, а досягнутий результат надихає на примноження внеску у коровай Снігурівщини!

Міський голова   Інна Бойко