Здоров’я – основна складова успішного життя кожного з нас.

Дата: 18.07.2021 10:31

Фото без описуФізична активність, спорт, вдосконалення своїх навиків, спілкування з ровесниками– ось чого бракує сучасному кібер поколінню. Дитина не повинна сидіти у смартфоні, а проводити своє дозвілля на свіжому повітрі.

Пілотний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом Володимиром Зеленським має на меті залучити якомога більше людей до активного способу життя.

Відділ культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради не стоїть осторонь даної загальнонаціональної події.

17 липня в парковій зоні біля Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва керівником гуртка оздоровчої групи Снігурівського Будинку культури було проведено тренування з гантельної гімнастики для учнівської молоді. Проєкт «Активні парки - локації здорової України» чекає на тебе!!!!

#активніпарки