ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 21 липня 2021 року

Дата: 19.07.2021 12:54

21 липня 2021 року о 14.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради. Порядок денний додається.

1. Про виконання бюджету Снігурівської міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року.
  2. Про підготовку закладів освіти Снігурівської міської ради до роботи у новому навчальному 2021/2022 році та опалювального періоду.
  3. Про надання соціальної послуги “догляд вдома” СМІРЕНІНУ В.В.
  4. Про зміну функціонального призначення та назв об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності Снігурівської міської територіальної громади в особі Снігурівської міської ради.
  5. Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально визначеного майна з балансу Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання комунальному підприємству “Снігурівський комунальник”.
  6. Про затвердження акту приймання-передачі транспортного засобу з балансу КНП “ЦПМСД” Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання комунальному підприємству “Снігурівський комунальник”.
  7. Про затвердження акту приймання-передачі транспортного засобу з балансу Відділу освіти Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій”.
  8. Про взяття громадянки Скакун С.Г. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  9. Про взяття громадянина Галаган Є.В. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  10. Про взяття громадянина Самуника В.В. на соціальний квартирний облік Снігурівської міської ради.
  11. Про взяття громадянки Шишко К.О. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  12. Про взяття громадянки Шишко К.О. на соціальний квартирний облік Снігурівської міської ради.
  13. Про взяття громадянина Самуника В.В. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  14. Про взяття громадянки Колішенко А.М. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  15. Про взяття громадянина Теслюка Д.О. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  16. Про взяття громадянина Теслюка Д.О. на соціальний квартирний облік Снігурівської міської ради.
  17. Про видачу лікарю-анестезіологу КНП “Снігурівська МЛ” Снігурівської міської ради ордеру на службове жиле приміщення, що розташоване за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, буд. 1, кв. 5.
  18. Про видачу лікарю акушеру-гінекологу КНП “Снігурівська МЛ” Снігурівської міської ради ордеру на службове жиле приміщення, що розташоване за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, буд. 68, кв. 14.
  19. Про направлення на повне державне забезпечення малолітніх ЯРИНИЧА О.О., ПЄШЕХОНОВА М.О., ПЄШЕХОНОВА А.О.
  20. Про направлення на повне державне забезпечення малолітнього ФЕДІВА М.Б.
  21. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав МАНЬКІВ О.В.Фото без опису