Повідомлення RASFF стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410)

Дата: 22.07.2021 22:09

Снігурівське управління інформує, щодо Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 20.07.2021 № 11.1.1-5/42 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.3681-fup10».

Відповідно до повідомлення RASFF від 19 kbgyz  2021року № 2021.3681-fup 10 стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410) , яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі (виробник: F.P.H. KRIST Kadzielawa, Gorbunkov Sp. Z o.o.,Dabrowa Tarnowska) до України (отримувач: ТОВ «Смаки Полісся», вул. Героїв Майдану, 3, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700).

Відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку забов`язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров`я людини та письмово інформувати компетентний орган при виявленні невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції інформувати Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sngdpss@dpssmk.gov.ua

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.