Сергій Верловицький провів засідання виконкому

Дата: 23.07.2021 08:12

Фото без описуДнями, секретар Снігурівської міської ради Сергій Верловицький провів чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний засідання було винесено понад два десятка питань.

Члени виконкому погодили видачу ордерів на службові житлові приміщення двом лікарям Снігурівської міської лікарні. Було розглянуто низку питань щодо взяття громадян на соціальний квартирний облік.

Учасники засідання обговорили кілька питань, що стосується захисту прав дітей. Зокрема, про встановлення опіки над малолітньою дитиною, направлення чотирьох малолітніх дітей на повне державне забезпечення та затвердили висновок про доцільність позбавлення батьківських прав місцевої мешканки.

В ході засідання було також обговорено питання присвоєння нових адрес деяким майновим комплексам в місті Снігурівка, прийняття-передачі майна, внесення змін до бюджету тощо.

Розглянувши усі питання порядку денного, виконавчий комітет Снігурівської міської ради ухвалив відповідні рішення.