В Снігурівскій ОТГ відбулось засідання Х позачергової сесії Снігурівської міської ради

Дата: 23.07.2021 08:24

Фото без описуВчора, 22 липня 2021 року, під головуванням секретаря міськради Сергія Верловицького відбулась Х позачергова сесія Снігурівської міської ради 8 скликання. Депутатами було розглянуто понад півсотні питань порядку денного.

Основні питання стосувались прийняття рухомого майна, необоротних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, матеріалів та інших цінностей, що перебували на балансі Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Баштанської районної ради Миколаївської області, зі спільної власності територіальних громад міста, сіл, селищ ліквідованого Снігурівського району в особі Баштанської районної ради в комунальну власність Снігурівської міської територіальної громади в особі Снігурівської міської ради, а також питання передачі основних засобів в оперативне управління підпорядкованих установ.

Також, депутатами міської ради було розглянуто низку земельних питань.