Шановні працівники торгівельної сфери!

Дата: 25.07.2021 08:25

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі!

Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. За останні роки торгівельна мережа Снігурівщини стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування. Велика заслуга в цьому працівників торгівлі – справжніх професіоналів.

Забезпечуючи повсякденний попит жителів Снігурівщини на різноманітну продукцію вітчизняних та зарубіжних товаровиробників, ви  вносите вагомий вклад у зростання економічного потенціалу громади, створюєте комфортні умови для життя і праці людей.

Нехай ваша робота приносить людям радість, а у відповідь ви завжди отримуйте тільки подяки і радісні усмішки! Хай із кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності в роботі і впевненості у завтрашньому дні!

Міський голова Інна Бойко