«Мама, тато, я - спортивна сім’я»

Дата: 25.07.2021 15:36

Фото без описуЗ метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять спортом та з нагоди Міжнародного дня сім’ї 24 липня 2021 року в м.Миколаєві пройшов обласний фестиваль «Мама, тато, я - спортивна сім’я.

Снігурівську міську територіальну громаду представляла родина Тімуш, у складі тата Максима, мами Ірини та доньки Анастасії. Програма фестивалю проходила за 4 видами випробування.

Родини разом зі своїми дітками взяли участь у всіх естафетах та показали справжній приклад єднання, підтримки один одного та взаєморозуміння.

Всі учасники були нагороджені подяками за участь та спортивним інвентарем.

Висловлюємо подяку родині Тімуш за участь у спортивному родинному фестивалі.