До Дня хрещення Київської Русі – України в бібліотеках ОТГ.

Дата: 28.07.2021 14:51

Фото без описуПрийняття християнства київським князем Володимиром стало ключовою подією в історії Русі, заклало основи державності і на століття визначило долю народів, що вийшли з київської хресної купелі.  Щороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято - День хрещення Київської Русі – України. З нагоди цієї визначної події бібліотеки  Снігурівської ОТГ організували та провели заходи: година цікавих повідомлень   «Свято, дароване Богом», інформаційна година «Загадки хрещення України-Русі», пізнавальна година «Історія християнства на Русі-Україні», перегляд фільму: «Сказання про Хрещення Русі», хвилини духовності «Скарби православ’я», експрес-інформацію «Храми – це наша історія», хвилина духовності «Священна книга християн», історична подорож «Хрещення Русі».

В ході проведених заходів було важливо донести до користувача, щоб кожен християнин, православний, українець у своїй душі згадував діяння Святого Володимира і може, навіть, провів паралель між тим сивим часом і теперішнім. Тоді Володимир Великий боровся за святу Київську Русь-Україну і тепер відбувається боротьба за нашу рідну Україну.