Вітаємо хліборобів Снігурівської територіальної громади, які завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2021 року!

Дата: 30.07.2021 12:01

Станом на 30 липня 2021 року за оперативними даними сільгоспвиробниками Снігурівської громади із площі 31,2 тис га намолочено  142,8 тис. тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2021 року при середній урожайності  – 45,8 центнерів з гектара, в тому числі валове виробництво  озимої пшениці становить 83 тис. тонн, середня урожайність – 48,3 цн/га, озимого ячменю намолочено 50,2 тис. тонн при середній  урожайності  – 46,2  цн/га,  ярого ячменю вироблено 8,9 тис. тонн  урожайність становить 31,7  цн/га. Намолочено 380 тонн гороху, середня  урожайність 17,6 ц/.га. Крім того зібрано  4,3 тис.тонн озимого ріпаку при  середній урожайності - 27,6 цн/га

З діда-прадіда, від батька до сина, з покоління в покоління передають свою майстерність  снігурівські хлібороби. А тому й маємо щедрі обжинки, які стали перемогою сотень людей,   які посіяли, виростили, зібрали та завезли  в зерносховища зібраний врожай. Завдяки золотим рукам, мудрості та досвідченості наших аграріїв живе й розцвітає наша українська    нива.

Дякуємо вам за наполегливу щоденну працю, любов до рідної землі та добрий урожай.

Міцного здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом  щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Міський голова Інна Бойко