ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора Снігурівської гімназії ім.Т.Г.Шевченка Снігурівської міської ради Миколаївської області

Дата: 30.07.2021 21:54

29 липня 2021 року  відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора Снігурівської гімназії ім.Т.Г.Шевченка Снігурівської міської ради Миколаївської області.

На розгляд конкурсної комісії, затвердженої розпорядженням міського голови від  01.07.2021 № 196-к (зі змінами), було подано одну конкурсну пропозицію від ПАСТУХОВОЇ Наталії Миколаївни.

За результатами письмового тестування, розв?язання ситуаційних завдань та публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку  Снігурівської гімназії ім.Т.Г.Шевченка Снігурівської міської ради Миколаївської області конкурсна комісія, шляхом поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Снігурівської гімназії ім.Т.Г.Шевченка Снігурівської міської ради Миколаївської області ПАСТУХОВУ Наталію Миколаївну.