Вихователі Снігурівського ЗДО стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу

Дата: 04.08.2021 20:51

Фото без описуВихователі Снігурівського ЗДО №2 Бенько Людмила Володимирівна і Полтаракова Інна Василівна взяли участь у ІX- Всеукраїнському конкурсі  «Творчий вчитель - обдарований учень», який проводив  Інститут обдарованої дитини НАПН України.

Мета конкурсу – створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх інноваційного досвіду щодо впровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, ідей STEM та спеціалізованої освіти наукового спрямування, підвищення ролі та статусу творчих педагогів у педагогічних колективах.

За результатами конкурсу снігурівські вихователі стали лауреатами у номінації «Освіта дошкільників» та отримали відповідні сертифікати.

«Вітаю наших вихователів! Бажаю не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати по життю, здобуваючи подальші перемоги! Нехай працьовитість і завзятість завжди приносять бажаний результат і виводять до перемог!», – зазначила міський голова Інна Бойко.