Вітання з Днем працівників ветеринарної медицини від начальника Снігурівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Дата: 08.08.2021 08:05

Фото без описуЩороку в другу неділю серпня своє професійне свято відзначають усі ветеринари України. У 2021 році День працівників ветеринарної медицини припадає на 8 серпня.

Своє професійне свято ветеринари України відзначають з 2001 року, тим самим було відзначено вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища.

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівника ветеринарної медицини.

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення епізоотичного благополуччя, життя та благополуччя наших домашніх улюбленців та безпека харчових продуктів, бо , як всім відомо, за реченням Сергія ЄВСЕЄНКА, «Лікар лікує людину, а ветеринарний лікар – людство!»

Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Начальник Снігурівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Дмитро КУЛІУШ