Дата: 09.08.2021 18:52

Легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, адже від рівня заробітної плати найманих працівників залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Наразі проблема наповнення бюджету – актуальна і потребує особливої уваги, оскільки негативними чинниками, які впливають на надходження до бюджету є «тіньова» зайнятість та «конвертні» зарплати.

У понеділок, 9 серпня 2021 року, міський голова Інна Бойко провела засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі секретаря міськради Сергія Верловицького, директора Снігурівської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Ірини Заприкут та начальника Снігурівської ДПІ Баштанського управління ГУ ДФС у Миколаївській області Наталії Дребот.

Учасники засідання обговорили ряд питань стосовно основних напрямків роботи комісії щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної  роботи в процесі зустрічей з підприємцями з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, своєчасної і в повному обсязі сплати ЄСВ та відповідальність за порушення законодавства про працю.