Подяка від вихованців "Журавлику"

Дата: 20.08.2021 12:51

Яскраві дитячі іграшки, музичні інструменти, бізіборди – тренажери для розвитку дрібної моторики, дощечки з малюнками для шнурування, стіл для малювання піском з кольоровою підсвіткою - все це отримали в подарунок вихованці відділення комплексної реабілітації для дітей / осіб з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Таке необхідне для проведення корекційно-розвиваючих занять з дітьми обладнання відділенню благодійно надала церква ЄХБ міста Спартанбург США.

Дякуємо всім, хто пожертвував на цю добру справу! Тепер заняття з дітьми будуть більш цікавими та яскравими.