«Незалежній Україні – жити у віках»

Дата: 25.08.2021 15:03

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України, що відзначається щорічно 24 серпня.

Напередодні свята у Снігурівському історико – краєзнавчому музеї проведено годину державності: «Незалежній Україні -  жити у віках», екскурс у минуле: «Снігурівщина у роки Незалежності». Відвідувачі дізналися про багатовікову історію українського народу та тяжкий шлях до здобуття Незалежності країни.

Вінцем державотворчих пошуків українського народу стало прийняття  24 серпня 1991 року Верховною Радою України Акту Проголошення Незалежності України. Ми віримо, що на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним, безхмарним і мирним.