В Снігурівському БТДЮ відзначили державні свята

Дата: 25.08.2021 16:45

З нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся урочистий захід під гаслом «Одну Батьківщину ми маємо – її Україною звуть!», на якому були присутні вихованці закладу, їх батьки та мешканці міста.

Зворушливі українські пісні «Мир над Україною», «Українська мова», «Ми-молоді» виконав ансамбль гуртка «Вокальний спів» (кер. Ясонова Т.В.). Улюбленці публіки – вихованці гуртка «Ансамбль танцю» (кер. Жукова К.Ю.) подарували учасникам заходу запальний гопак. Виставу «Микита Кожум’яка» показали вихованці театрального гуртка гуртка (кер. Фалько О.М.).

У день народження нашої держави відзначили гуртківців, які знайшли шлях до успіху, які виявляють винахідливість, творчість, креативність. Директор БТДЮ Ірина Юдченко вручила їм грамоти Всеукраїнських та обласних конкурсів.

Дипломами випускників Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва та подарунками нагороджено:

- Аракелян Саркіс, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво»,

- Лисенко Ірина, вихованка гуртків «Вокальний спів», «Плетіння мережива на коклюшках»,

- Ковальова Карина, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Вишивка».

Щасливі і радісні вихованці Будинку творчості стали учасниками цікавих і захоплюючих конкурсів, ігор, змагань. Діти створили спільний малюнок «Ти у мене єдина!».

Присутні із задоволенням пройшлися  «Алеєю майстрів», оглянули  виставку дитячих робіт: вишивки, бісероплетіння, витинанки, ляльок-мотанок,   в’язаних виробів, іграшок-сувенірів, малюнків, флористики. Бажаючі мали можливість попрацювати у майстер-класах, сфотографуватися біля зони «Україна – це я», написати привітання на дереві бажань.

Працівники 24 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Миколаївській області у складі: начальник караулу Артем Садовий (лейтенант служби цивільного захисту), командир відділення Дмитро Джура (сержант служби цивільного захисту), пожежний-рятувальник Павло Бруєв (рядовий служби цивільного захисту), водій Андрій Курило (старший сержант служби цивільного захисту) порадували всіх присутніх показовими виступами та порадами, як вести себе в екстремальних ситуаціях.

Фінальним акордом заходу став флешмоб «Нехай квітує Україна». Вихованці та керівники гуртків в яскравих вишитих сорочках створили на майданчику перед Будинком творчості справжній вишиванковий килим. Він майорів як автентичними, так і стилізованими вишиванками, вінками та стрічками національних кольорів.

Надовго залишаться у серцях учасників та глядачів емоції і позитивні враження від свята.