Шановні мешканці громади!

Дата: 26.08.2021 14:38

29 серпня в Україні відзначатимуть День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Фото без опису

28 серпня о 8:30 в м. Снігурівка біля Стели борцям за волю та незалежність України відбудеться мітинг та панахида за загиблими захисниками. Запрошуємо мешканців Снігурівської міської громади взяти участь у заходах, вшанувавши пам'ять загиблих земляків.

Прохання приспустити 29 серпня державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, а також обмежити проведення в цей день розважальних заходів.