На честь 30-річчя Незалежності України на базі Снігурівської ДЮСШ пройшли змагання з дзюдо

Дата: 27.08.2021 07:56

24 серпня на базі Снігурівської ДЮСШ відбувся Відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого майстра спорту України, Чемпіона Європи та Світу з дзюдо Георгія Зантарая. Захід був приурочений 30–річчю Незалежності України. В змаганнях взяли участь команди міст Снігурівки, Миколаєва, Одеси, Олешок, Голої Пристані, Генічеська, смт Первомайського Миколаївського району та сіл Трудолюбівка, Першотравневе, Калинівка, Бурханівка.

Фото без опису

Учасників змагань привітали Заслужений тренер України, директор ДЮСШ Сергій Зіньковський та голова батьківського комітету, депутат міської ради Олена Ткаченко. Високу спортивну майстерність продемонстрували команда снігурівських  дзюдоїстів – наша команда ДЮСШ посіла І загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени з Миколаєва, третіми – команди міста Генічеськ та смт Первомайське. Чемпіони та призери Відкритих змагань традиційно були нагородженні грамотами, медалями, кубками та подарунками. Нагородження провели майстер спорту України, неодноразовий Чемпіон України, призер Чемпіонату і Світу Євгеній Дейнега з Миколаєва, ветеран дзюдо України Василь Фомінков (Одеса),  майстер спорту України, ветеран дзюдо України Халіл Халілов (Генічеськ).

Серед снігурівчан чемпіонами та призерами змагань стали А. Зіньковська, Віолета Левицька, О. Катрич, Л. Кісельова, Д. Чмелик, К. Захарія, Варвара Левицька, В. Привалова, Н. Рапота, Н. Зіньковський, І. Берест, М. Андрієвський, В. Андрієвський, А. Боднар, В. Дзундза, Є. Котко, М. Квакуша, Є. Карпов, Д.Корсунський, Н. Олексієнко, К. Ткаченко, Д. Порубайло, В. Шафран, Р. Кравчук, В. Левицький, Д. Теслюк.

Фото без опису