Вітаємо молодіжну ініціативну групу нашої громади!

Дата: 27.08.2021 14:47

Снігурівська молодіжна ініціативна група пройшла конкурсний  відбір для участі у проєкті, оголошеного представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля» що фінансується Посольством Великої Британії та впроваджується у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, сприяє зусиллям Уряду України зі зміцнення сталого розвитку та згуртованості громад завдяки залученню молоді.

Тепер члени молодіжної ініціативної групи матимуть змогу:

• долучитися до цікавих тренінгів з питань охорони навколишнього середовища, адвокації та проєктної комунікації;
  • зустрітися з тими, хто приймає рішення в громаді за «круглим столом» та безпосередньо впливати на рішення, які стосуються розвитку громади;
  • реалізувати власну єкоідею завдяки отриманню гранту на її впровадження;
  • долучитися до регіональних адвокаційних кампаній та отримати підтримку своїм інформаційним заходам;
  • взяти участь у міжрегіональних поїздках обміну досвідом з молоддю інших регіонів.

Бажаємо молоді наполегливості та креативу, злагодженої роботи та активної взаємодії під час роботи в рамках проєкту, а також плідних та ефективних результатів.

Міський голова Інна Бойко