Уклонімося пам’яті загиблих героїв

Дата: 28.08.2021 11:02

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у Снігурівському історико- краєзнавчому музеї проведено заходи: історичнау годину: «Уклонімося пам’яті загиблих героїв», зустріч із мамою загиблого учасника АТО Сергія Платонова - Ольгою Іванівною, учасниками бойових дій на Сході України. Вшанували пам'ять померлого військовослужбовця Волонтирця Дмитра Миколайовича дружина Ольга і син Максим, які приїхали із міста Конотопа.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

29 серпня 2014 року – цей день увійшов до нашої історії, як один з найчорніших і найстрашніших. І саме в цей день ми схиляємо голови перед мужністю та патріотичним подвигом усіх, хто віддав своє життя за право України лишитися незмінною на карті світу.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!