ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу

Дата: 30.08.2021 16:28

ОГОЛОШЕННЯ

30 серпня 2021 року  відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора Євгенівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Снігурівської міської ради Миколаївської області.

На розгляд конкурсної комісії, затвердженої розпорядженням міського голови від  28.07.2021 № 222-к (зі змінами), було подано одну конкурсну пропозицію від ДРАГУНОВСЬКОЇ Ірини Миколаївни.

За результатами письмового тестування, розв’язання ситуаційних завдань і публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку  Євгенівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Снігурівської міської ради Миколаївської області конкурсна комісія шляхом поіменного голосування обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Євгенівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Снігурівської міської ради Миколаївської області ДРАГУНОВСЬКУ Ірину Миколаївну.